Ayın Enparalıları Storytel’i %50 indirimli dinliyor!

30 Haziran 2022’ye kadar Ayın Enparalısı olduğun her ay Storytel web sitesi üzerinden Encard veya Enpara.com Kredi Kartı ile yapacağın aylık abonelik ücreti harcamanın %50’si Enpara.com’dan!

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsin?

Kampanyadan yararlanabilmek için;

 • Enpara.com müşterisi olman,
 • Encard veya Enpara.com Kredi Kartı ile Storytel web sitesi üzerinden aylık abonelik ücreti harcaması yapman,
 • Harcama yaptığın her ay, harcama yaptığın tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar Ayın Enparalısı olman yeterli.

Kampanya boyunca her ay kazandığın iadeler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabına yatırılır. Nasıl “Ayın Enparalısı” olabileceğini öğrenmek ve “Ayın Enparalısı” uygulaması ilgili detaylı bilgi almak için tıklayabilirsin.

Henüz Enparalı değilsen, hemen başvurmak için tıklayabilirsin.

Nelere dikkat etmelisin?

 • Kampanya 1 Ocak – 30 Haziran 2022 tarihleri arasında “Ayın Enparalısı” olup Encard veya Enpara.com Kredi Kartı ile Storytel web sitesi üzerinden yapılan aylık abonelik ücreti veya 1 aylık hediye kartı harcamaları için geçerlidir. (Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.)
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama yapılan ayın sonuna kadar “Ayın Enparalısı” olmak gerekir.
 • Storytel mobil uygulaması üzerinden yapılan harcamalar ve yıllık abonelik ücreti harcaması kampanyaya dahil değildir.
 • Yeni Storytel üyelerinin, sunulan abonelik planlarına göre değişen deneme süreleri bulunmaktadır, seçtiğin planın aylık abonelik ücreti, bu sürenin sonunda kartına otomatik olarak yansıtılır, bu ücretin iptal veya iadesi mümkün olmamaktadır. Abonelik planına göre belirtilen deneme süresi sona ermeden aboneliğini iptal etmen durumunda kartından herhangi bir ücret tahsil edilmez.
 • Storytel web sitesi üzerinden satın alınan abonelikler veya hediye kartları Storytel mobil uygulaması üzerinden giriş yapılarak da kullanılabilir.
 • Storytel web sitesi üzerinden abonelik oluştururken kartından teyit amaçlı ve geçici olarak 1 TL çekilir, bu tutar 3 gün içinde kartına iade edilir.
 • Kampanya boyunca her ay yapacağınız 1 adet Storytel abonelik ücreti harcaması için %50 iade kazanılır. Abonelik ücreti iadesi, seçilen plana göre değişiklik göstermektedir. Aylık maksimum 19 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda en fazla 114 TL iade alınabilir.
 • Kazanılan iadeler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabına yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İade kazanan müşteriler aynı gün mobil bildirim yoluyla bilgilendirilir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti destek.tr@storytel.com adresine e-posta göndererek iletebilirsin. Enpara.com, satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Enpara.com ve Storytel, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Storytel

İlgini Çekebilir

Saatleri Ayarlama Enstitüsü Alıntıları

10/10/2023

İmparatorluktan cumhuriyete geçiş sırasında yaşanan toplumsal değişimi en güzel anlatan romanlardan Saatleri Ayarlama Enstitüsü, Ahmet Hamdi Tanpınar’ın Türk edebiyatına kazandırdığı en önemli eserlerden. Tüm romanlarını bir toplum bilimci gibi kaleme alan Tanpınar bu ölümsüz eserinde […]

Çantamdan Fil Çıktı Storytel’de

10/10/2023

Elbette Satürn ‘de bir hastanede tedavi olmayı tercih edebilirdi. Çantasından bir gezegen çıkabilirdi. O gezegene giderken çantasından uzay korsanları çıkabilirdi. Ya da okyanusun derinliklerinde tam teşekküllü bir Denizaltı Hastanesine gidebilirdi. Mert Arık’ın özgün bir üslupla […]

2020’de En Çok Dinlenen Storytel Kitapları

20/01/2021

Storytel kütüphanesine eklenen binlerce sesli kitap ve e-kitap arasından 2020’de en çok dinlenen Storytel kitapları hangileri merak ediyor musun? Listede belki başucu kitaplarınla karşılaşacaksın, belki de henüz adını duymadıklarınla ya da duyup da okuma, dinleme […]

Türkiye’ye Polisiyeyi Sevdiren Ahmet Ümit Dinleyebileceğin 21 Kitabıyla Storytel’de

30/01/2021

Türkiye’de polisiye denince akla önce Ahmet Ümit gelir; tıpkı dünya edebiyatında polisiye denince akla ilk gelen ismin Agatha Christie olması gibi. Geniş bir okur kitlesine sahip Ümit’in kitaplarının bu kadar ilgi görmesinin en büyük sebebi […]

Bu Kış İçini Isıtacak Aşk Kitapları

31/01/2021

Kış mevsimi gelmişken battaniyelerin içine gömülüp sıcacık bir çay, kahve ya da çikolata ile kitabını alıp keyif yapmaya ne dersin? Peki aşk kitapları sever misin? Soğuk günler başlayınca çoğu zaman sevdiklerimizden, sosyal hayatımızdan uzaklaşıp evimizde kalmayı […]

Storytel'i Şimdi Dene