Enparalıların Storytel Harcamaları %50 İndirimli!

31 Aralık 2021’e kadar Storytel web sitesi üzerinden Encard veya Enpara.com Kredi Kartı ile yapacağın abonelik harcamalarının %50’si iade!

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsin?

Kampanyadan yararlanabilmek için;

  • Enpara.com müşterisi olman,
  • Encard veya Enpara.com Kredi Kartı ile Storytel web sitesi üzerinden abonelik ücreti harcaması yapman yeterli.

Kampanya boyunca her ay kazandığın iadeler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabına yatırılır.

Henüz Enparalı değilsen, hemen başvurmak için tıklayabilirsin.

Nelere dikkat etmelisin?

  • Kampanya 1 Mart – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında Encard veya Enpara.com Kredi Kartı ile Storytel web sitesi üzerinden yapılan aylık abonelik ücreti veya 1 aylık hediye kartı harcamaları için geçerlidir. (Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.)
  • Kampanya sadece web sitesi üzerinden başlatılan aboneliklerde geçerlidir. App Store ya da Google Play Store üzerinden başlatılan abonelikler için geçerli değildir.
  • Yeni Storytel üyelerinin, sunulan abonelik planlarına göre değişen deneme süreleri bulunmaktadır, seçtiğin planın aylık abonelik ücreti, bu sürenin sonunda kartına otomatik olarak yansıtılır, bu ücretin iptal veya iadesi mümkün olmamaktadır. Abonelik planına göre belirtilen deneme süresi sona ermeden aboneliğini iptal etmen durumunda kartından herhangi bir ücret tahsil edilmez.
  • Storytel web sitesi üzerinden satın alınan abonelikler, web sitesi üzerinde belirlenen üyelik bilgileri kullanılarak Storytel mobil uygulaması üzerinden Storytel deneyimini kapsamaktadır. Storytel’in abonelik hizmeti kapsamında web üzerinden bir dinleme ve okuma deneyimi bulunmamaktadır. Storytel hediye kartları, Storytel web sitesi üzerinde ilgili alanda aktifleştirilir ve bu sayfada oluşturulan kullanıcı bilgileri ile dinleme deneyimi uygulama üzerinde gerçekleştirilir. 
  • Storytel web sitesi üzerinden abonelik oluştururken kartından teyit amaçlı ve geçici olarak 1 TL çekilir, bu tutar 3 gün içinde kartına iade edilir. 
  • Kampanya boyunca her ay yapılacak ilk Storytel abonelik ücreti harcaması için %50 iade kazanılır. Abonelik ücreti iadesi seçilen plana göre değişiklik göstermektedir. Aylık maksimum 15 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda en fazla 150 TL iade alınabilir.
  • Kazanılan iadeler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabına yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İade kazanan müşteriler aynı gün mobil bildirim yoluyla bilgilendirilir.
  • Enpara.com ve Storytel, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Storytel

İlgini Çekebilir

2020’de En Çok Dinlenen Storytel Kitapları

20/01/2021

Storytel kütüphanesine eklenen binlerce sesli kitap ve e-kitap arasından 2020’de en çok dinlenen Storytel kitapları hangileri merak ediyor musun? Listede belki başucu kitaplarınla karşılaşacaksın, belki de henüz adını duymadıklarınla ya da duyup da okuma, dinleme […]

Türkiye’ye Polisiyeyi Sevdiren Ahmet Ümit Dinleyebileceğin 21 Kitabıyla Storytel’de

30/01/2021

Türkiye’de polisiye denince akla önce Ahmet Ümit gelir; tıpkı dünya edebiyatında polisiye denince akla ilk gelen ismin Agatha Christie olması gibi. Geniş bir okur kitlesine sahip Ümit’in kitaplarının bu kadar ilgi görmesinin en büyük sebebi […]

Bu Kış İçini Isıtacak Aşk Kitapları

31/01/2021

Kış mevsimi gelmişken battaniyelerin içine gömülüp sıcacık bir çay, kahve ya da çikolata ile kitabını alıp keyif yapmaya ne dersin? Peki aşk kitapları sever misin? Soğuk günler başlayınca çoğu zaman sevdiklerimizden, sosyal hayatımızdan uzaklaşıp evimizde kalmayı […]