Storytel Sınırsız Abonelik

Storytel Sınırsız ile her bütçeye uygun olacak şekilde aylık ya da yıllık çok avantajlı abonelik planları sunuyoruz.

Storytel Sınırsız abonelik seçeneği ile Storytel kitaplığına sınırsız erişime sahip olursun, dilediğin zaman dilediğin kadar dinleyebilir ve okuyabilirsin. 

Her ay otomatik olarak yenilenen Aylık Storytel Sınırsız abonelik seçeneği ₺99,99. 12 ay süresince sınırsız olarak kullanabileceğin Storytel Sınırsız Yıllık seçeneğine ise tek çekimde ₺799,99 öde. Böylece 8 ay öde, 12 ay dinle.

Öğrenci indirimli abonelik yalnızca ₺50,00. Yetişkin paketini ise ₺149,99‘dan başlayan fiyatlarla edinebilirsin.

Standart fiyatla Kids Mode özelliğinden yararlanarak çocukların kitap dinleme etkinliklerini sürdürebilirsin.

Storytel Sınırsız aboneliğini hemen başlat ve Storytel’in zengin kitap dünyasını keşfetmeye başla.

Storytel Sınırsız Abonelik Seçeneğine Neler Dahil?

– Sesli kitaplara ve e-kitaplara sınırsız erişim

– Çevrimdışı dinlenebilen binlerce kitap

– 1 yetişkin + 1 çocuk (Kids Mode)

– Taahhüt yok

Çok okuyorsan ve kitap dinlemeyi seviyorsan Storytel Sınırsız seçeneği tam sana göre. Hemen şimdi Storytel Sınırsız ile Storytel’e abone ol ve yolculuğuna başla.  Bu sınırsız erişim desteği, kitap okumak ve dinlemek için harika bir yol! 

Ayrıca Storytel olarak  öğrencileri de unutmadık. SheerID sistemiyle halihazırda öğrenci olduğunu doğrulayan kişilere en fazla 4 yıl yararlanabilecekleri özel indirimler sağlıyoruz.

Storytel Avantajları

Dilersen kitapları çevrimdışı dinleyebilir, beğendiklerini anında tanıdıklarınla paylaşabilirsin. Dinleme hedefleri oluşturarak, kendini okumaya daha fazla teşvik edebilir, kitapları değerlendirip yorum yapabilirsin. Dijital teknolojideki gelişmelerin nimetlerini, okuma ve dinleme dünyasına entegre eden Storytel ile sanal bir kütüphanede olması gereken bütün fonksiyonlar elinin altında. 

Okumanın ve Dinlemenin En Keyifli Yolu Storytel

Storytel, tüm abonelerinin keyif alabileceği kitapları sesli ve yazılı biçimde paylaşan hem dinleme hem de okuma imkanı sunan bir kitap arşivi hizmetidir. Küresel ölçekte 700.000’den fazla başlığın dinlenmesini ve okunmasını sağlayan ve günden güne büyüyen, birbirinden yaratıcı, ufuk açan, eğitici kitapların titizlikle seçilip dahil edildiği arşivimizle, anlık olarak kitap okumaya ya da dinlemeye imkan veren, dünya üzerinde en çok tercih edilen platform olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Storytel olarak vizyonumuz herkes tarafından, her yerde ve her zaman paylaşılacak ve zevk alınacak harika hikayelerle dünyayı daha empatik ve yaratıcı bir yer haline getirmektir.

Okumak da Dinlemek de Güzel

Daha önce hiç denemediysen, sesli kitapların hikaye anlatma gücünü anlamak zordur. Ancak dinlemeye gerçekten bir şans verdiğinde, genellikle geri dönüş olmaz. E-kitap okumayı sevenler ancak kitap dinlemenin keyfiyle henüz tanışmamış olanlar, gelişen teknolojinin bu nimetinden Storytel sayesinde yararlanabilirler. Yürürken, koşarken, yolculukta ve hatta dinlenirken bilgiye erişmenin kolaylığını sunan bu yöntemi, geniş arşivi ve avantajlı seçeneklerle sunan Storytel, kitap dinlemenin de okumak kadar zevkli olabileceğinin ispatı. 

İnsanların bir kısmı işitsel, bir kısmı da ise görsel öğrenme kabiliyetine sahiptir. Bu yöntemlerin her ikisi de farklı koşullarda farklı kişilere hitap edebilir, ancak beynin farklı bölümlerini harekete geçiren bu iki eylemi, kitaplarla olan etkileşimine adapte ederek öğrenme tercihini belirleyebilirsin. Dikkatini hangi yöntemle daha iyi toplayabildiğinin farkına varmak, kendin için en uygun yöntemi belirlemene yardımcı olacaktır. 

Hangi yöntemi seçersen seç, Storytel’de hem e-kitap okuyabilir hem de sesli kitap dinleyebilirsin. İçeriğinde dünya edebiyatından ve diğer türlerden kitap seslendirmeleri, e-kitaplar ve radyo tiyatrosuna ulaşılabilen birçok türde eserin yer aldığı bu platformun çeşitli fırsatlar tanıyan abonelik paketlerinden birini seçip geniş kütüphane arşivini hemen kullanmaya başlayabilirsin.  

Storytel’de ister uygulama ister web sitesi üzerinden sayısız seçenek ve fonksiyonları kullanarak; çocuk, iş kitaplarıkurgu dışı, tarih, klasikler, öykü, kişisel gelişim, roman, dil öğrenimi, polisiye, bilim kurgu & fantastik ve şiir kategorilerinde özenle seçilerek kitaplığa dahil edilmiş en kaliteli kitaplara tablet, bilgisayar, cep telefonu ya da apple watch üzerinden rahatlıkla erişebilirsin. 

Storytel

İlgini Çekebilir

Kaplanın Sırtında Storytel’de

20/09/2022

Sizin hiç taht sahibi dedeleriniz öldürüldü mü, kardeşiniz aklını oynattı mı, arabaya binmekte bir dakika geciktiğiniz için kurtulduğunuz bombalı suikasta uğradınız mı, her gün onlarca suikast ihbar aldınız mı, amcanız bilekleri kesilerek ve intihar süsü […]

En Güzel Yol Kitapları

06/06/2022

Bir yolculuk kitabı, uzaklara doğru atılan ilk adımdan itibaren başlar. Bir yolculuk herhangi bir yere yönelik olabilse de hemen her yolculuk temalı kitap, eninde sonunda kişiliğin gelişimini merkeze oturtur. Zira yola çıkan kişiyle yolu yarılayan […]

2020’de En Çok Dinlenen Storytel Kitapları

20/01/2021

Storytel kütüphanesine eklenen binlerce sesli kitap ve e-kitap arasından 2020’de en çok dinlenen Storytel kitapları hangileri merak ediyor musun? Listede belki başucu kitaplarınla karşılaşacaksın, belki de henüz adını duymadıklarınla ya da duyup da okuma, dinleme […]

Türkiye’ye Polisiyeyi Sevdiren Ahmet Ümit Dinleyebileceğin 21 Kitabıyla Storytel’de

30/01/2021

Türkiye’de polisiye denince akla önce Ahmet Ümit gelir; tıpkı dünya edebiyatında polisiye denince akla ilk gelen ismin Agatha Christie olması gibi. Geniş bir okur kitlesine sahip Ümit’in kitaplarının bu kadar ilgi görmesinin en büyük sebebi […]

Bu Kış İçini Isıtacak Aşk Kitapları

31/01/2021

Kış mevsimi gelmişken battaniyelerin içine gömülüp sıcacık bir çay, kahve ya da çikolata ile kitabını alıp keyif yapmaya ne dersin? Peki aşk kitapları sever misin? Soğuk günler başlayınca çoğu zaman sevdiklerimizden, sosyal hayatımızdan uzaklaşıp evimizde kalmayı […]

Yorumlar

Yorum Yazın